ACE house Palanga

Apartamentas

ACE house Tenerifė

Nepamirštamų įspūdžių kupinas poilsis Ispanijos saloje

Pagrindiniai niuansai

Kodėl būtent Tenerifė?

Džiaugiamės galėdami praplėsti mūsų siūlomų poilsio apartamentų geografiją. Kaip nutiko ir Palangoje, tą patį patyrėme ir Tenerifėje… Pabuvę čia kelis kartus supratome, kiek daug aktyvaus, įvairiapusiško ir saule dvelkiančio poilsio gali pasiūlyti ši nuostabi sala. Mėgaudamiesi lauko ir paplūdimio tenisu, maudynėmis šiltame vandenyne, pasiplaukiojimais laivais, stebinami kalnų ir vandenyno kontrastų bei šviežios žuvies puota gomuriui nusprendėme įsigyti būstą, kurį galėtume išnuomoti poilsiui.

Patogi, tačiau rami ir vaizdinga vieta Los Cristianos rajone, pietvakarinėje Tenerifės pakrantėje. Iš čia bene patogiausia pasiekti visas salos pramogas, o vandenynu ir paplūdimiais mėgausitės vos po kelių minučių pėsčiomis.

Aprašymas

Apartamentas

Dviejų aukštų apartamentas, esantis Parque Tropical I rezidencijos komplekse, yra 135 kv.m. ploto. Pirmame aukšte svetainė, terasa, virtuvė ir sanitarinis mazgas. Antrame aukšte 2 miegamieji, 2 sanmazgai / dušai ir terasa. Būste įrengta kondicionavimo sistema. Prie pastato yra vietos automobiliams.

Turimiems apartamentams taikome vieną iš standartų – asmeninis komfortas, t.y. vieta, kurioje patys jaustumėmės nuostabiai. Atsižvelgdami į tai, renovuojame įsigytą būstą ir nuomos sezoną pradėjome nuo 2022 m. spalio mėnesio. Gera žinia ta, kad išankstinius užsakymus priimame jau dabar

Ką siūlome?

ACE House privalumai

Komfortas

Erdvumas, laisvumas, patogumas - visi privalumai vienoje vietoje, pasirinkus mūsų apartamentą Tenerifėje! Vidus išplanuotas taip, kad kiekvienas pasijustų tarsi rojaus kampelyje.

Patogi vieta

Labai patogiai pasiekiamos visos salos pramogos, o vandenynas ir nuostabūs paplūdimiai - vos už kelių minučių pėsčiomis!

Pramogos

Lauko ir paplūdimio tenisas, maudynės šiltame vandenyje, pasiplaukiojimai laivais ir gausybė kitų pramogų!

Nuotraukų galerija

Rezervuokitės jau dabar!

Dėl laisvų vietų galite kreiptis telefonu +370 698 25841

Kaip rasti?

Apartamento lokacija

Apartamentas randasi Parque Tropical I rezidencijos komplekse.

Čia galite pasižiūrėti apartamento vietą saloje: