Tenerifė 2022-05-24T10:47:12+02:00

ACE house Tenerifė

Džiaugiamės galėdami praplėsti mūsų siūlomų poilsio apartamentų geografiją. Kaip nutiko ir Palangoje, tą patį patyrėme ir Tenerifėje… Pabuvę čia kelis kartus supratome, kiek daug aktyvaus, įvairiapusiško ir saule dvelkiančio poilsio gali pasiūlyti ši nuostabi sala. Mėgaudamiesi lauko ir paplūdimio tenisu, maudynėmis šiltame vandenyne, pasiplaukiojimais laivais, stebinami kalnų ir vandenyno kontrastų bei šviežios žuvies puota gomuriui nusprendėme įsigyti būstą, kurį galėtume išnuomoti poilsiui.

Patogi, tačiau rami ir vaizdinga vieta Los Cristianos rajone, pietvakarinėje Tenerifės pakrantėje. Iš čia bene patogiausia pasiekti visas salos pramogas, o vandenynu ir paplūdimiais mėgausitės vos po kelių minučių pėsčiomis.

Dviejų aukštų apartamentas, esantis Parque Tropical I rezidencijos komplekse, yra 135 kv.m. ploto. Pirmame aukšte svetainė, terasa, virtuvė ir sanitarinis mazgas. Antrame aukšte 2 miegamieji, 2 sanmazgai / dušai ir terasa. Būste įrengta kondicionavimo sistema. Prie pastato yra vietos automobiliams.

Turimiems apartamentams taikome vieną iš standartų – asmeninis komfortas, t.y. vieta, kurioje patys jaustumėmės nuostabiai. Atsižvelgdami į tai, renovuojame įsigytą būstą ir nuomos sezoną pradėsime nuo 2022 m. spalio mėnesio. Gera žinia ta, kad išankstinius užsakymus jau priimame dabar

Dėl laisvų datų galite kreiptis tel. nr. +370 698 25 841

 

Apartamentas randasi Parque Tropical I rezidencijos komplekse.

Čia galite pasižiūrėti apartamento vietą saloje ir keletą nuotraukų.