ACE house Palanga

Išskirtinė pramoga

ACE house Boat

Perkelk savo fantazijas ant vandens bei pažink Lietuvos pajūrio kraštovaizdį!

Pagrindinis tikslas

Pasiplaukiojimas laivu

Mūsų požiūris į atostogas neapsiriboja tik poilsiu ant žemės… Plečiame akiratį ir norime pasidalyti dar viena mėgiama poilsio praleidimo veikla. Šį kartą kviečiame jus persikelti ant vandens ir pažinti Lietuvos pajūrio kraštovaizdį. Siūlome išsinuomoti laivą su kapitonu dienos žygiui Kuršių mariose.

Plaukdami mūsų laivu patirsite daug nuostabos ir džiugesio akimirkų. Prieš akis atsivers ypatingo grožio Lietuvos gamtos turtas: Kuršių marios su auksinėmis kopomis priešakyje, Veneciją primenantys vandens kanalai, mažytės įlankos ir uosteliai.

Laivo pristatymas

Merry Fisher 1095

Merry Fisher 1095 yra naujas laivas, tad jame jausitės patogiai. Laive gali tilpti grupė iki 8 žmonių, tad puikiai tinka 2–3 šeimoms ar draugų būriui. Deja, laivas neskirtas ir nepritaikytas trankiems vakarėliams, nekontroliuojamiems bernvakariams ar mergvakariams. Mūsų tikslas atskleisti jums Lietuvos gamtos, vandens vietovių bei uostelių grožį leidžiant laiką jaukioje kompanijoje.

Ką siūlome?

Kelionės privalumai

Komfortabilumas

Laivas yra visiškai naujas su moderniai įrengtu vidumi, tad plaukdami Kuršių mariomis jausitės visiškai atsipalaidavę ir nereikės jaudintis dėl nemalonių pojūčių.

Erdvumas

Laive laisvai telpa iki 8 žmonių kompanija, kas realiai yra 2-3 šeimos. Puikus sprendimo būdas derinant entuziastų smalsumą su praktiškai neribojama ekspedicine laisve.

Turai laivu su kapitonu

Pažinti Jums Kuršių marias padės laivo kapitonas - patyręs laivo valdytojas papasakos apie Kuršių marias istorijų, kurias žino tikrai ne kiekvienas.

Nuotraukų galerija

Rezervuokitės jau dabar!

Dėl įkainių ir rezervacijų prašome kreiptis telefonu +370 698 25841