Privatumo politika

ACE House gerbia ir saugo Jūsų duomenis. Mes žinome jų svarbą ir remiamės oficialia Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) sąžininga ir teisėta privatumo politika. Joje nustatyta, kokius asmens duomenis renkame, kam juos naudojame, kad juos saugome – ACE House apartamentai, adresu Ajerų g. 4H, Palanga, būdamas duomenų valdytojas.

1.  PRIVATUMO POLITIKA INTERNETO SVETAINĖS LANKYTOJAMS

KODĖL INFORMACIJA YRA RENKAMA?

ACE House teikia apartamentų nuomos ir kitas su šia veikla susijusias paslaugas. Mums svarbu, kad esami ir būsimi klientai gautų tik aukščiausios kokybės paslaugas, o informaciją apie jas lengvai pasiektų oficialiame mūsų puslapyje. Todėl stengiamės, kad informacija būtų aiški ir naudinga jos lankytojams. Dėl šios priežasties renkame ir saugome informaciją apie klientus.

KOKS YRA TEISINIS INFORMACIJOS APIE MANE RINKIMO PAGRINDAS?

 Mes renkame informaciją apie Jus teisėtai, tuo atveju jei davėte sutikimą. Atsidarius puslapį jums iškilo sutikimo nuoroda ir paspaudėte sutikimo opciją ar kitu būdu sutikote. Renkama informacija nėra jautri ir ji gali būti pasiekiama tik tinklapį administruojančiam asmeniui, kiti subjektai jokios informacijos apie jus nepasieks.

KAS YRA SLAPUKAI (ANG. COOKIES)?

Slapukai – mažos apimties techninė informacija, kurią interneto svetainės patalpina į jas skaitančių prietaisų naršykles. Kitą kartą apsilankius svetainėje, slapukas naršyklę jau atpažįsta, taip gali fiksuoti svarbią lankomumo statistiką. Norime pabrėžti, kad minėti slapukai gali būti naudojami tik gavus skaitančiojo sutikimą ir tik jei tai leidžia įrenginio nustatymai. Beveik visos pažangios Lietuvos ir užsienio svetainės dabar naudoja slapukus.

KOKIUS SLAPUKUS NAUDOJAME MES?

Mes naudojame griežtai privalomus slapukus. Jie svetainėje yra būtini, tam kad lankytojas galėtų naudotis pagrindinėmis puslapio funkcijomis, pavyzdžiui suvesti informaciją ir ją išsaugoti vieno apsilankymo metu ar galėtų sklandžiai naršyti. Minėti slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir neįsimena jūsų veiksmų internete. Jei atsisakysite būtent šios slapukų rūšies negalėsime užtikrinti sklandaus svetainės veikimo.

Renkamės analitinius slapukus. Jie kaupia informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine ir padeda tobulinti jos funkcionavimą. Šie slapukai padeda fiksuoti svetainės veiksmingumą ar vykstančius nesklandumus, taip pat jie parodo ar internetinė reklama veikia efektyviai. Tačiau šio pobūdžio slapukai nerenka asmeninės informacijos, o tai kas fiksuojama yra visiškai anonimiška.

Taip pat naudojame funkcinius slapukus. Jie leidžia svetainei įsiminti jūsų pasirinkimus, jei tokių yra, ir pateikti patobulintų bei labiau jūsų poreikiams pritaikytų funkcijų. Šie  slapukai nefiksuoja jūsų veiksmų kitose puslapiuose internete. Funkcinių slapukų naudojimą galite kontroliuoti savo naudojamos naršyklės nustatymuose.

Slapuko kategorija Duomenų tvarkymo tikslas Slapuko pavadinimas Galiojimas
Analitinis Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine. Google analytics tags Nuolatinis
Tikslinis Reklaminis Analizuoti, kaip vartotojai naudoja tinklalapį, tobulinti tinklalapį, pagal apsilankiusių vartotojų naršymo įpročius. Facebook Audience and Conversion Tags Nuolatinis
Tikslinis Reklaminis Analizuoti, kaip vartotojai naudoja tinklalapį, tobulinti tinklalapį, pagal apsilankiusių vartotojų naršymo įpročius. Google Adwords Audience and Conversion Tags Nuolatinis
Tikslinis Informacijai apie vartotojų sutikimus su slapukų politika apdoroti. EU Cookie Law Consent 31 diena

KOKIĄ INFORMACIJĄ SLAPUKAI RENKA?

Jie fiksuoja jūsų interneto protokolo adresą (IP); informaciją kokio pobūdžio įrenginiu naudojatės; lankymosi  informaciją: trukmė, užklausos, kurias įvedate mūsų svetainėse; bet kokia informacija, saugoma slapukų pagalba, kuriuos nustatėme jūsų įrenginyje.

KIEK LAIKO SAUGOTE INFORMACIJĄ APIE MANE?

Mes saugome informaciją ne ilgiau, negu to reikia svetainės funkcijoms susijusiomis su jūsų lankymusi  atlikti ar numato teisės aktai, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis laikotarpis.

JŪSŲ TEISĖS IR JŲ ĮGYVENDINIMAS

Mūsų svetainės lankytojų informaciją saugome ir tvarkome remdamiesi galiojančiais Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimais. Norėdami susipažinti su savo asmens duomenimis, sužinoti kaip jie tvarkomi, prašyti juos ištaisyti, papildyti ar sunaikinti turite teisę kreiptis nurodytais kontaktais.

Jei pageidaujate, galite kreiptis nurodytais kontaktai dėl savo informacijos ir:

  • Pateikti prašymą atskleisti apie Jus turimą informaciją;
  • Pateikti prašymą ištaisyti turimą informaciją apie Jus;
  • Pateikti prašymą ištrinti turimą informaciją apie Jus;
  • Pateikti prašymą apriboti prieigą prie turimos informacijos apie Jus ar jos ištrynimą;
  • Ginčyti Jūsų informacijos rinkimą, naudojimą ir saugojimą mūsų bendrovėje;
  • Pateikti prašymą perkelti juos į kitą bendrovę;
  • Pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

2.  INFORMACIJOS SIUNČIAMOS EL. PAŠTU IR SOCIALINIAIS TINKLAIS PRIVATUMO POLITIKA

Taip pat mes tvarkome užklausas, prašymus, skundus ir kitokio pobūdžio laiškus gautus el. paštu ar socialiniais tinklais. Tai darome, kad galėtume atsakyti į Jus dominančius klausimus, teikti paslaugas ir informaciją apie jas. Mes renkame Jūsų el. pašto adresą; paklausimo temą; paklausimo datą; paklausimo turinį; prie paklausimo pridėtus failus; Jūsų vardą ir pavardę; atsakymą į Jūsų paklausimą ir informacija, kurią pateikėte.

KONTAKTINIS ASMUO:

Jei turite klausimų ar komentarų dėl to, kaip mes tvarkome ir saugome informaciją esame pasiruošę Jums padėti. Kreipkitės nurodytais kontaktais:

Ajerų g. 4H, Palanga, LT-00155, Lietuva

+370 698 25841

  1.