ACE house Tenerifė

Apartamentai

ACE house Palanga

Lietuviškas poilsis su visais patogumais

Mūsų apartamentuose

Kviečiame pasisvečiuoti

Šiltai kviečiame pas mus pasisvečiuoti, kur gretimas pušų ir jūros ošimas atgaivins jūsų sielą ir kūną, o dieną norint praturtinti aktyviu užsiėmimu visada tam rasite bendraminčių bičiulių.

Mūsų ir architekto pastangomis kruopščiai ir skoningai įrengtas apartamentų interjeras suteiks jums papildomos sielos ramybės ir poilsio jausmą.

Aprašymas

Apartamentai

Dėkojame ir džiaugiamės, kad domitės ACE house apartamentais ir jų teikiamais privalumais. ACE house apartamentuose jau esame subūrę tiek nuolatinių gyventojų bendruomenę, tiek į nuomojamus apartamentus kviečiame poilsiauti šeimas, kurias sieja bendri interesai bei artima aktyvaus gyvenimo filosofija. Daugelį mūsų čia sieja lauko teniso sportas, aktyvus poilsis, šiltas bendravimas ir gera nuotaika.

Ką siūlome?

Apartamentų privalumai

Aukšta klasė

Modernių apartamentų ir su meile prižiūrimos aplinkos derinys leis pamiršti kasdienius rūpesčius bei pasinerti į visiško atsipalaidavimo oazę. Lai atostogos pačios pasirūpina Jūsų nuostabiausiais pojūčiais!

Aktyvus poilsis

ACE House apartamentuose suburta bendruomenė yra neabejinga tenisui bei aktyviam poilsiui, kur bendri interesai ir bendravimas yra „šeštasis“ šaunaus poilsio pojūčio elementas.

Jūra - ranka pasiekiama!

Atstumas nuo ACE House apartamentų iki jūros siekia vos 700 metrų, o pati teritorija išklota nauju dviračių bei pėsčiųjų taku (vedančiu prie jūros).

Rezervacija

Išsirinkite apartamentus

Apgyvendinimas su augintiniais – negalimas

Aplink ACE House

Domina apartamentų rezervacija?

Skambinkite numeriu +370 698 25841